Skupinové cvičenia

Jumping- je originálny a rokmi preverený fitness program na patentovaných trampolínach s riadidlami, určený pre všetky vekové kategórie tak, aby vytváral zábavnou formou fyzickú a psychickú rovnováhu. Je to dynamické aeróbne cvičenie sprevádzané motivujúcou hudbou a lekciu vedie školený inštruktor. Jumping je ideálnym športom pre formovanie postavy a skrýva mnoho unikátnych výhod. Významná časť cvičení je zameraná na balančné prvky, ktoré zvyšujú odolnosť pohybového aparátu, posilňujú vnútorné svalstvo a blahodárne pôsobia na všetky systémy ľudského tela.

 Piloxing - je nová cvičebná metóda, ktorá sa i u nás dostáva do povedomia. Piloxing spojuje dva zdánlivo nespojiteľné športy – pilates a box. A z každého si vyberie to nejlepšie. Box buduje výkonnosť, tanec robí cvičenie sexi a elegantným, nuž a pilates sa zameriava na zoštíhlenie a posilnenie všetkých svalov. Všetko sa deje pri hudbe a prináša kopec zábavy.


 

 

 

 

 Spinning - Ide o najúčinnejší a vysoko motivujúce kardio – vaskulárne cvičenie posledných rokov. Cvičenie  prebieha na špeciálnych bicykloch – spinneroch. Jazdci si volia záťaž, ktorá im vyhovuje a tempo cvičenia určuje rytmický hudobný doprovod. Cvičenie je nenáročné na koordináciu pohybov, nezaťažuje kĺby a zabezpečí precvičenie svalov nôh a stehien, ale aj rúk a svalov trupu. Už po niekoľkých lekciách je viditeľný úbytok tukových zásob a zlepšenie fyzickej kondície. Lekcia trvá 60 min. Po 5 min. zahriatia nasleduje 45 - 50 min. tréningu a posledných 5 - 10 min. sa povenujeme strečinku.


 

 

Total Body Workout- Cvičenie na posilnenie kardiovaskulárneho systému (zlepšenie kondície), precvičenie veľkých svalových skupín, zvýšené spaľovanie kalórií, striedanie pomalých a rýchlych sekvencií, zlepšenie držania tela, formovanie postavy. Tvoria ho prevažne prvky nízkeho aerobiku, čo znamená, že lekcia obsahuje minimálne množstvo poskokov. Vďaka tomu je toto cvičenie šetrné ku kĺbovému aparátu. Postupným zvyšovaním intenzity a dynamiky sa dostávate na hranicu svojích možností, ktorú neustále posúvate. Total Body Work posilňuje kardiovaskulárny systém, zlepšuje kondíciu, precvičuje veľké svalové partie a CORE, zvyšuje spaľovanie kalórii, zlepšuje držanie tela a formuje postavu.